Strefa widza

Zobacz więcej

XXII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOMEDII TALIA

DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Doroty Masłowskiej w reż. Aleksandra Popławska w konkursie XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018.

DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Doroty Masłowskiej w reż. Aleksandra Popławska w konkursie  XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018.

Gramy w piątek (28.09) na Dużej Scenie o godz. 17:00 i 20:00
bilety dostępne na stronie organizatora 
 

Co może się wydarzyć, gdy na imprezie tematycznej pod hasłem " brud, smród i choroby" spotka się serialowy aktor o nieco przebrzmiałej, a właściwie nigdy nie ugruntowanej sławie i zwyczajna dziewczyna z blokowisk. Konsekwencją aż nazbyt udanej zabawy staje się podróż przez noc i przez środek lasu, z przypadkowo poznanym kierowcą seicento, który posiada teściową, która posiada termomiks. Zabawa językiem i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji historia, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. Opowieść o młodych, gniewnych, zbuntowanych i ….wykiwanych jednocześnie. Teatralna jazda po bandzie. Jeden z najlepszych tekstów polskiej dramaturgii współczesnej! Zapraszamy


Nagroda aktorska dla Marty Bizoń na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej - "Rzeczywistość Przedstawiona" Zabrze 2017


obsada: Marta BizońPatrycja DurskaPiotr FranasowiczMałgorzata KrzysicaJacek Wojciechowski.


Do zobaczenia

Popularne

Obrazek

NADCHODZĄCE PREMIERY

Sprawdź co przygotowaliśmy na najbliższe miesiące - NOWOŚCI repertuarowe 2021/2022

Zobacz więcej
Obrazek

WSPRACIE DLA TEATRU LUDOWEGO

Teatr Ludowy otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Zobacz więcej
Obrazek

VOUCHER – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru to idealny prezent dla miłośnika sztuki. Podaruj sobie lub swojemu bliskiemu niezapomniane chwile w Teatrze Ludowym.

Zobacz więcej