Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
01.03.2011

TYLKO MINUTY DZIELĄ NAS OD PIERWSZEJ PRÓBY "UDAJĄC OFIARĘ"

Do Krakowa przyleciał już z Sankt Petersburga reżyser Andrzej Bubień i po wizycie w teatrze ruszył jeszcze na chwilę "w miasto". Dziś o szóstej wieczorem, na początku próby, ogłosi obsadę. A potem praca, praca, praca...

Znacie gościa, który tak się boi życia, że zamiast brać się z nim za bary, udaje ofiary w kryminalnych rekonstrukcjach? Tak - to Wala, główny bohater śmiesznej i strasznej sztuki słynnych braci Priesniakow.

Tylko minuty dzielą nas od pierwszej próby "Udając ofiarę" .
 
Do Krakowa przyleciał już z Sankt Petersburga reżyser Andrzej Bubień i po wizycie w teatrze ruszył jeszcze na chwilę "w miasto". Dziś o szóstej wieczorem, na początku próby, ogłosi obsadę. A potem praca, praca, praca i premiera 20 maja, na naszej Dużej Scenie. Czytajcie tutaj jutro, jak się wszystko zaczęło. Jedno jest pewne jak jest taka sztuka, taki reżyser, taka muzyka (Piotr Salaber) i taka scenografia (Anita Burdzińska) - będzie ekscytująco.


bubie324

ANDRZEJ BUBIEŃ NAGRODZONY

Popularne

Obrazek
09.05.2024

"NAJDROŻSZY" NOWY TYTUŁ W REPERTUARZE OD WRZEŚNIA

Rozpoczęliśmy próby do nowej komedii.

Zobacz więcej
Obrazek
22.04.2024

"JAK WAM SIĘ PODOBA" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

Zapraszamy na fotorelację z wczorajszego spotkania z aktorami i twórcami spektaklu "JAK WAM SIĘ PODOBA" w reż. Maćko Prusaka.

Zobacz więcej
Obrazek
05.03.2024

"KAŻDEMU COŚ SIĘ ŚNI" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

W miniony weekend w ramach wydarzenia WY-GRANE ŻYCIE na Scenie Kameralnej w Teatralny Instytut Młodych gościliśmy studentów Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT ze spektaklem "Każdemu coś się śni" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej