Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
16.01.2009

TRWAJĄ PRÓBY...

Zaczęły się próby do najnowszego autorskiego spektaklu Adama Sroki "Symfonia Lokatoris". Jej bohater wędruje po kolejnych zaułkach blokowiska niczym Bloom po Dublinie. Spotyka znanych, nieznanych jego mieszkańców i rozmawia z nimi: Edziem, osiedlowym (…)

Zaczęły się próby do najnowszego autorskiego spektaklu Adama Sroki \"Symfonia Lokatoris\".
Jej bohater wędruje po kolejnych zaułkach blokowiska niczym Bloom po Dublinie. Spotyka znanych, nieznanych jego mieszkańców i rozmawia z nimi: Edziem, osiedlowym guru, panią Jadzią, niespełnioną śpiewaczką, Pulowerem, reprezentantem tamtejszych blokersów, Naszą Gorzałką, emerytowaną tancerką erotyczną Tylko on, trzydziestolatek, który znalazł się tu przypadkiem, a może powrócił po dłuższej nieobecności, nie odnajduje siebie, nie do końca rozumie to, o czym oni mówią. Tekst Adama Sroki nie ma nic z dramatów o blokowiskach, jakie powstawały w ostatniej dekadzie. Jest - jak na symfonię przystało - pewną summą, poetyckim uogólnieniem.

PREMIERA 9 MAJA 2009

Popularne

Obrazek
24.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "BALLADY I ROMANSE. HORROR SCHOOL MUSICAL"

Za nami druga styczniowa premiera studencka na Dużej Scenie, po której odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "DON KICHOT RZEWNE PIEŚNI KOBIETY POPULARNE SERIALE I RYCERZE"

14 stycznia na Dużej Scenie odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.11.2022

DOMI, JAŚ, ZOSIA i HEKS

Poznajcie pierwszych bohaterów ROMANTYCZNO-ELITARNEJ AGENCJI MATRYMONIALNEJ, w której romantic coaching to chleb powszedni.

Zobacz więcej