MATEUSZ TRZMIEL

ABSOLWENT AKADEMII TEATRALNEJ IM. A. ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILII W BIAŁYMSTOKU, ROCZNIK 2015

Archiwalne
Nagrody i wyróżnienia

Nagroda dla najlepszego aktora 11. Forum Młodej Reżyserii przyznawana przez ZASP za rolę Pana Raka w spektaklu „Będzie znak" w reż. Gosi Dębskiej z Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Filii w Białymstoku

Nagroda Stefanii Wilczyńskiej i wyróżnienie jury młodzieżowego na 23. Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK za spektakl „Ostatni Syn” w reż. Przemysława Jaszczaka z Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich (zespołowo)

I nagroda jury na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Talia w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie za spektakl „Skłodowska. Radium Girl” w reż. Agaty Biziuk z Teatru PAPAHEMA (zespołowo)

Nagroda publiczności na 26. Alternatywnych Spotkaniach Teatralnych KLAMRA w Toruniu za spektakl „Skłodowska. Radium Girl” w reż. Agaty Biziuk z Teatru PAPAHEMA (zespołowo)

Nagroda publiczności i nagroda gazety festiwalowej „Shakespeare Daily” na 21. Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku w nurcie SzekspirOFF za spektakl "Poskromienie złośnicy” Teatru PAPAHEMA (zespołowo)

III nagroda jury na 20. Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku w nurcie SzekspirOFF za spektakl „Macbett” Teatru PAPAHEMA (zespołowo)