Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
26.11.2012

SYLWESTER - DODATKOWY SPEKTAKL

Wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletu, a chcieliby spędzić ten szczególny czas w naszym towarzystwie zapraszamy na dodatkowy spektakl "Mój boski rozwód" o godz. 17.00
Do zobaczenia w SYLWESTROWĄ NOC.

Najwyraźniej najbardziej popularnym miejscem w sylwestrowy wieczór i noc jest krakowski Rynek.

Z przykrością, ale i pewną satysfakcją, informujemy, że nie mamy już miejsc na sylwestrowy spektakl na Scenie Pod Ratuszem o godz. 19.00.

Jednak wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletu, a chcieliby spędzić ten szczególny czas w naszym towarzystwie zapraszamy na dodatkowy spektakl "Mój boski rozwód" o godz. 17.00 a także  do Nowej Huty.

Na Dużej Scenie Sylwestra będziemy obchodzić z bohaterami sztuki Milana Kundery „Kubuś i jego pan”. Tutaj jeszcze czekają na Państwa ostatnie wolne miejsca! Do zobaczenia w SYLWESTROWĄ NOC!
UWAGA! Specjalna cena biletów na spektakle Sylwestrowe: 70 złotych. W cenie moc wrażeń i lampka szampana.
Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA BILETÓW
12 68 02 112/113
12 421 50 16

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej