Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
19.11.2014

SPLECIONE W NAS - SPEKTAKL TANECZNY - 23.11 O GODZ. 18.00 - DUŻA SCENA

Zapraszamy do świata wyobraźni, w którym swe racje będą przedstawiać Emocje, Decyzje i Ruch, czerpiąc energię ze znakomitej, wyrazistej muzyki irlandzkiej.

Spektakl "Splecione w nas" to kolejna po "Kobiecie" i "Dwóch światach" taneczna propozycja krakowskiego Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU. 

"Splecione w nas" to opowieść o trzech siłach,pas cher handbags warunkujących nasze zachowania: Emocjach, Decyzjach i Ruchu. Czy Decyzje wywołują Emocje?UGG online outlet Czy Emocje mają wpływ na Decyzje? A może racjonalne podejście do życia, sprawia, że nie działamy emocjonalnie? replique montre suisse Jakie znaczenie ma Ruch? Jaka jest zależność między nim a Decyzjami i Emocjami? Które fifa 15 coins z tych elementów bardziej determinują naszą osobowość i sposób patrzenia na świat? Dlaczego pasma Emocji,Louis Vuitton outlet  Decyzji i Ruchu w każdym z nas tworzą odmienny splot?005_400_04004_400_01

Zapraszamy do świata wyobraźni, w którym swe racje będą przedstawiać Emocje, Decyzje i Ruch, czerpiąc energię ze znakomitej, wyrazistej muzyki irlandzkiej.


036_2_400012_400
Premiera: 16.03.2014.

Czas trwania: 50 min.


Choreografia, scenariusz i reżyseria:
Agata Kowalczyk

Taniec: tancerki Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU
Organizator: Zespół Tańca Irlandzkiego ERIU, Ośrodek Kultur Krakowiacy

Bilety: 25 zł normalne, 20 zł ulgowe, 15 zł grupowe (min. 10 osób).

Zapraszamy na www.eriu.art.pl

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej