Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
30.01.2024

SŁODKA NIEDZIELA Z CALINECZKĄ I TIM CAFFE

Zapraszamy na słodką niedzielę do Teatralnego Instytutu Młodych - 4 lutego na Scenie Kolorowej o godz. 12.00 zagramy spektakl Calineczka

Zapraszamy na słodką niedzielę do Teatralnego Instytutu Młodych. 4 lutego na Scenie Kolorowej o godz. 12.00 zagramy dla Was jedną z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Kto by pomyślał, że w tak małej, delikatnej i kruchej Calineczce ukryta jest tak wielka siła? Niezwykle ważna opowieść o odwadze bycia sobą, o nieuleganiu modom i trendom, o akceptacji i przyjaźni.
Po spektaklu mamy dla wszystkich widzów słodką niespodziankę. Tego dnia otwiera się nasza TIM-owa kawiarnia. Na spektaklowych gości przygotowana będzie słodka niespodzianka i napój. Dodatkowo w TIM Caffe pojawi się osobiście Calineczka, która ma dla każdego widza będzie mieć miłą niespodziankę. Niech ta niedziela będzie najsłodsza.
Zapraszamy

Bilety w rezerwacji w BOW: tel. 12 68 02 112, rezerewacja@ludowy.pl 

CALINECZKA. - KUP BILET

Popularne

Obrazek
09.05.2024

"NAJDROŻSZY" NOWY TYTUŁ W REPERTUARZE OD WRZEŚNIA

Rozpoczęliśmy próby do nowej komedii.

Zobacz więcej
Obrazek
22.04.2024

"JAK WAM SIĘ PODOBA" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

Zapraszamy na fotorelację z wczorajszego spotkania z aktorami i twórcami spektaklu "JAK WAM SIĘ PODOBA" w reż. Maćko Prusaka.

Zobacz więcej
Obrazek
05.03.2024

"KAŻDEMU COŚ SIĘ ŚNI" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

W miniony weekend w ramach wydarzenia WY-GRANE ŻYCIE na Scenie Kameralnej w Teatralny Instytut Młodych gościliśmy studentów Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT ze spektaklem "Każdemu coś się śni" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej