Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.08.2018

SIERPIEŃ GOŚCINNIE

Zobaczcie, gdzie prócz Sceny Pod Ratuszem gościliśmy w tym miesiącu.

W tym roku po raz pierwszy gramy dla Państwa przez cały sierpień. Cieszy nas tak duża frekwencja, niemalże 100%. To jednak nie wszystko. Na specjalne zaproszenia zagraliśmy na dwóch letnich scenach poza Krakowem.

Śląsk wyjątkowo upodobał sobie nasz repertuar, dlatego co roku z wielką przyjemnością wracamy na te zaprzyjaźnione sceny.

17 sierpnia graliśmy spektakl WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH w Chorzowskiej Sztygarce w ramach Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Sala została wypełniona po brzegi, publiczność dopisała, a oklaski po spektaklu długo nie milkły.

Natomiast 19 sierpnia byliśmy w Katowicach w Teatrze Korez w Letnim Ogrodzie Teatralnym z naszym niekwestionowanym hitem ZAHIPNOPTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Tu za podsumowanie niech posłuży opinia jednej z naszych fanek na Facebooku:Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na wrześniowych!
 

 

Foto ze Sztygarki /WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH / Anna Ryś

Foto z Teatru Korez/ ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO/ Robert Kruk

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej