Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
10.10.2022

"BALLADY I ROMANSE" - PIERWSZA PRÓBA

Gotowi na kolejną PREMIERĘ? Zapraszamy za kulisy pierwszej próby do spektaklu "BALLADY I ROMANSE" Adama Mickiewicza i Michała Walczaka w reż. Ewy Rucińskiej.


Czy odnajdziemy radość życia pomimo szalejących kryzysów? Jak odzyskać wiarę w miłość, rodzinę i ludzkość? Czy inspiracją dla odrodzenia może być wydany 200 lat temu tomik poezji romantycznej? Przekonacie się już w grudniu na Dużej Scenie.

Muzyka: Dawid Sulej Rudnicki i Wojciech Kostrzewa
Scenografia: Agata Stanula
Kostiumy: Elżbieta Tolak
Choreografia: Aleksandra Osowicz


Obsada: Patrycja Durska , Roksana Lewak, Jan Nosal, Karol Polak, Robert Ratuszny, Mateusz Trzmiel, Jacek Wojciechowski oraz gościnnie: Martyna Guzy, Aleksandra Lewicka, Michał Badeński
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” oraz logotypu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


fot. Anna Ryś

Popularne

Obrazek
24.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "BALLADY I ROMANSE. HORROR SCHOOL MUSICAL"

Za nami druga styczniowa premiera studencka na Dużej Scenie, po której odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "DON KICHOT RZEWNE PIEŚNI KOBIETY POPULARNE SERIALE I RYCERZE"

14 stycznia na Dużej Scenie odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.11.2022

DOMI, JAŚ, ZOSIA i HEKS

Poznajcie pierwszych bohaterów ROMANTYCZNO-ELITARNEJ AGENCJI MATRYMONIALNEJ, w której romantic coaching to chleb powszedni.

Zobacz więcej