Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
17.09.2012

KRYSIA Z "MISIA" OTWORZYŁA SKLEP

Krystyna Podleska, aktorka znana z filmu "Miś",a na naszej Scenie Pod Ratuszem z "Mojego boskiego rozwodu" otworzyła sklep z artykułami pomagającymi w uzyskaniu pięknej figury.

Krystyna Podleska, aktorka znana z filmu "Miś" otworzyła sklep z artykułami pomagającymi w uzyskaniu pięknej figury. Punkt handlowy przy ul. Floriańskiej w Krakowie jest wspólną inicjatywą Krystyny Podleskiej i jej przyjaciółki Elżbiety Przeździeckiej.

Panie prowadzą biznes pod szyldem "Heaven Line".

Uroczystość z okazji rozpoczęcia działalności przebiegła w klimacie spontaniczno-chaotycznym, charakterystycznym dla Podleskiej. Dietetycznych ortodoksów zszokuje z pewnością fakt, że goście sklepu z towarem odchudzającym obżerali się po godzinie 20.00 i podano im nawet czipsy. Takie przyzwolenie na przestępstwa żywieniowe pasuje do koncepcji odchudzania Podleskiej. Twierdzi ona, iż w czasie walki o idealną sylwetkę nie należy być wobec siebie katem.

źródło: krakow.naszmiasto.pl

ZAPRASZAMY DO SKLEPU I DO NASZEGO TEATRU NA SPEKTAKL "MÓJ BOSKI ROZWÓD"  29 i 30 listopada o godz. 19.00 - Scena Pod Ratuszem
rezerwacja biletów  tel. 12 421 5016

img_2949_400_01img_2961_400

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej