Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
21.03.2023

JESTEŚMY NA PÓŁMETKU - ARCHIPELAG KULTURY

Jesteśmy na półmetku programu Krakowski Archipelag Kultury "Kultura wtajemniczenia", realizowanego we współpracy ze Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.

Za nami warsztaty z aktorami Teatru Ludowego - Pawłem Kumięgą i Maciejem Namysło, masterclass z Tomaszem Stawiszyńskim, zajęcia z prowadzenia grupy artystycznej, prowadzone przez Krystynę Hussak-Przybyło i Piotra Przybyło.

W miniony weekend, który w całości był poświęcony zagadnieniu dostępności, mogliśmy natomiast gościć w Katedrze Projektowania Społecznie Odpowiedzialnego, krakowskiej ASP - na warsztatach prowadzonych przez dr Joannę Krokosz oraz dr Malwinę Antoniszczak; następnie specjalnie dla nas, zagrał legendarny DJ Edee Dee. Podczas zajęć Tadeusza Dylawerskiego i Joanny Hanusz uczestnicy poznali specyfikę pracy z osobami o specjalnych potrzebach, a podczas mastercalssu Reginy Mynarskiej i Kamili Albin dowiedzieli się o potrzebie i typach audiodeskrypcji. Weekend zakończyliśmy projekcją filmu "Sonata" w reżyserii Bartosza Blaschke, koncertem Grzegorza Płonki oraz spotkaniem z nim, w którym wziął udział również Lech Dyblik.

Kolejne spotkanie w ramach Krakowskiego Archipelagu Kultury już w kwietniu.

Popularne

Obrazek
24.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "BALLADY I ROMANSE. HORROR SCHOOL MUSICAL"

Za nami druga styczniowa premiera studencka na Dużej Scenie, po której odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "DON KICHOT RZEWNE PIEŚNI KOBIETY POPULARNE SERIALE I RYCERZE"

14 stycznia na Dużej Scenie odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.11.2022

DOMI, JAŚ, ZOSIA i HEKS

Poznajcie pierwszych bohaterów ROMANTYCZNO-ELITARNEJ AGENCJI MATRYMONIALNEJ, w której romantic coaching to chleb powszedni.

Zobacz więcej