Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.03.2023

GODZINA DLA ZIEMI

W najbliższą sobotę 25 marca odbędzie się kolejna edycja międzynarodowej akcji Godzina dla Ziemi WWF, w ramach której na całym świecie o godz. 20.30 zostaną na godzinę symbolicznie zgaszone światła.

Teatr Ludowy, jak co roku włącza się w tę inicjatywę i w tym czasie zostanie wygaszone również nasze oświetlenie zewnętrze/neon. 

Zachęcamy do przyłączenie się do tej akcji wyłączając w tym czasie światło także u siebie. Działania pojedynczych osób, wzmocnione dzięki efektowi wielokrotności – mogą stać się początkiem wielkich zmian!

Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi WWF poświęcona jest walce z zanikiem różnorodności biologicznej, czyli z wymieraniem gatunków. Według najnowszego raportu WWF Living Planet Report w ciągu ostatnich 50 lat liczebność populacji gatunków zmniejszyła się aż o 69 proc.

#GodzinadlaZiemi #kraków #Teatrludowy

Popularne

Obrazek
24.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "BALLADY I ROMANSE. HORROR SCHOOL MUSICAL"

Za nami druga styczniowa premiera studencka na Dużej Scenie, po której odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "DON KICHOT RZEWNE PIEŚNI KOBIETY POPULARNE SERIALE I RYCERZE"

14 stycznia na Dużej Scenie odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.11.2022

DOMI, JAŚ, ZOSIA i HEKS

Poznajcie pierwszych bohaterów ROMANTYCZNO-ELITARNEJ AGENCJI MATRYMONIALNEJ, w której romantic coaching to chleb powszedni.

Zobacz więcej