Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
12.09.2018

FINAŁOWY POKAZ SPÓŁDZIELNI TEATRALNEJ

Zapraszamy 16 września na Scenę Stolarnia - wstęp wolny

Zapraszamy na pokaz finałowy II edycji Spółdzielni Teatralnej, który odbędzie się 16 września o godz.19.00 na Scenie Stolarnia.
Wstęp wolny

Praca. W czasie naszych spotkań „Spółdzielni Teatralnej”, od września ubiegłego roku, szukamy odpowiedzi na szereg pytań dotyczących pracy. Jak warunkowała, jak warunkuje nasze życie, czym jest? Które momenty w naszej karierze były najważniejsze, przełomowe, graniczne? Czym jest utrata pracy? Czym jej nadmiar? Czym stosunki międzyludzkie? Czym tkwienie w pracy nielubianej? A czym urlop? Jaka jest nasza przestrzeń w pracy? Jaka fonosfera miejsca, w którym spędzamy prawie trzecią część naszego życia? I, najważniejsze, jak niebanalnie o tym wszystkim opowiedzieć na scenie?

prowadzenie warsztatów i reżyseria pokazu finałowego Maciej Namysło
zdjęcia Magdalena Sztandara

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej