Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
18.07.2016

Długie pożegnanie?

Kto nie zdążył jeszcze posmakować gwary Zeflika, zakochać się ?na trzeciego? w Helence ...

Długie pożegnanie…

ZOBACZ WYWIAD W RMF FM

Kto nie zdążył jeszcze zobaczyć „Męża mojej żony”, posmakować gwary Zeflika, zakochać się „na trzeciego” w Helence i zachwycić aktorskim popisem Strama- Franczyk ma jeszcze szansę.

Od 29 czerwca do 21 lipca na Scenie Pod Ratuszem zagramy ostatnie spektakle tej wywołującej zawsze salwy śmiechu komedii Miro Gavrana.

Zapraszamy także tych, którzy już widzieli spektakl, ale chcieliby jeszcze. Bo śmiechu i radości w życiu i sztuce nigdy dosyć!

Będzie to też po 12 latach nie tylko pożegnanie z tytułem, lecz również i Jacek Strama będzie się żegnał z publicznością, gdyż wraz z końcem tego sezonu upływa jego kadencja jako dyrektora Teatru Ludowego.

Tym serdeczniej zapraszamy na komediowo-nostalgiczne wieczory pod Ratuszem.

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej