Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
21.01.2021

CENTRUM MUZYKI W KRAKOWIE

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące budowy Centrum Muzyki w Krakowie, prowadzone przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia UMK.

Do 29 stycznia 2021 r. UMK czeka na pomysły i propozycje Mieszkańców Krakowa na temat oczekiwanych aktywności w przyszłym Centrum, jak również w zakresie zagospodarowania przestrzeni w bezpośrednim jego otoczeniu.

Zachęcam Państwa, jak również  bliskich, znajomych i współpracowników do czynnego w nich udziału.

W załączeniu formularz konsultacyjny. Wystarczy go wypełnić, podpisać i przesłać w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@um.krakow.pl

lub

wysłać pocztą tradycyjną na adres: Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Wielopole 17a, 31-072 Kraków z dopiskiem „Konsultacje – budowa Centrum Muzyki w Krakowie”.

 

Więcej info o projekcie na stronie Magiczny Kraków.

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej