Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
26.11.2012

BALET W TEATRZE

Krakowska Akademia Tańca jest jedną z zaprzyjaźnionych z Teatrem instytucji. Razem pracujemy i razem tworzymy.Niedawno TVP2 zrealizowała reportaż poświecony Akademii – zapraszamy do obejrzenia!

Krakowska Akademia Tańca jest jedną z zaprzyjaźnionych z Teatrem instytucji. Razem pracujemy i razem tworzymy. To u nas uczennice Akademii zdobywają pierwsze sceniczne doświadczenia, tańcząc w spektaklach Teatru Ludowego, do których choreografię przygotowuje najczęściej założycielka i dyrektor Akademii, Monika Myśliwiec, kiedyś tancerka występująca na wielu polskich i zagranicznych scenach.

Niedawno TVP2 zrealizowała reportaż poświecony Akademii – zapraszamy do obejrzenia!

Popularne

Obrazek
01.10.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU / MONODRAM ŁOBUZERSKI WZNIOSŁY" - PRZEDPREMIEROWO

Ożyły mury Ratusza. Słowa Mistrza i dźwięki muzyki uniosły się nad zdumionym Krakowskim Rynkiem…

Zobacz więcej
Obrazek
10.09.2021

ZADANIE INWESTYCYJNE

Teatr Ludowy realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Ludowego wraz z zakupem wyposażenia – Etap 4" w ramach Programu Infrastruktura Kultury. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
Obrazek
07.09.2021

"ANDŻEJ ŚNIEGU" - POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Autobiograficzny monodram "Andżej Śniegu" autorstwa i w wykonaniu legendy krakowskiej Sceny teatralnej - Andrzeja Franczyka. Zapraszamy 30 września na Scenę Pod Ratuszem.

Zobacz więcej