16.05.2017

MAKING OF!

Akt równoległy. Po prostu odrobina dobrej zabawy! MONIDŁA

Nie ma nic przyjemniejszego niż przygotowania do spektalu. Przymiarki do ról, do min, do gestów - wiele obiecują... zobaczcie sami! 

 

 

Derek Benfield „AKT RÓWNOLEGŁY” reż. Tadeusz Łomnicki

premiera 28 maja Duża Scena 

I kto by pomyślał, że wszystko zaczęło się od zamieszczonej w gazetce parafialnej  reklamy miłego, uroczego i zacisznego hoteliku. Pewnego wieczoru zjawiają się  tam dwie pary kochanków i jak zapewne domyślacie się Państwo, każdy z nich pełnoprawnego małżonka zostawił w mieście. I w tym momencie ten opis właściwie powinien się skończyć, aby nie popsuć Wam zabawy, co i tak jest zupełnie niemożliwe! Jeden z najbardziej zabawnych tekstów, jaki kiedykolwiek został napisany dla teatru. Opowieść o trudach tego „pierwszego” skoku w boku i małżeńska komedia omyłek, ale czy tylko? Tak naprawdę jest jeszcze jeden ważny, tajemniczy bohater - zupełnie niegroźny, nieco fajtłapowaty, nieco powolny i trochę ...Ale zobaczcie sami, bycie zaskakiwanym jest nieprawdopodobnie śmieszne i urocze.

Twórcy:

reżyseria/ Tadeusz Łomnicki, opieka artystyczna/ Małgorzata Bogajewska, scenografia/ Ewa Mroczkowska, muzyka/ Adam Prucnal, inspicjent/ Anita Wilczak - Leszczyńska, sufler/ Martyna Rezner

Obsada:

Marta Bizoń, Paweł Kumięga, Maciej Namysło , Anna Pijanowska, Piotr Pilitowski, Karol Polak, Katarzyna Tlałka
_________

Specjalne podziękowania dla ekipy, która cierpliwie zniosła ŚLUBNE MONIDŁA. Dla obsady: Marty Bizoń, Pawła Kumięgi, Macieja Namysło, Anny Pijanowskiej, Piotra Pilitowskiego, Karola Polaka, Katarzyny Tlałki, dla reżysera  Tadeusza Łomnickiego, dla Martyny Rezner za pilnowanie estetyki Pań Młodych, dla Lidii Jargosz-Poręba i Iwony Pilawskiej-Cyran za charakteryzację, dla Ewy Mroczkowskiej za aranżację kostiumów oraz Ewy Widery i Basi Piechówki za cierpliwość przy wizytach w magazynie kostiumowym, dla Sławka Zalewskiego fotografa sesji, oraz dla całej ekipy technicznej; elektryków Jaśka Krawczyka i Jarka Leszczyńskiego oraz montarzystów.

#aktrównoległy

Przygotowanie projektu/ Anka Ryś i Beata Strama

Red. oraz zdjęcia/ Anka Ryś